O mně

Elton Jerome Lodewyk, syn Willema a Anne Lodewyk se narodil na předměstí Cloetesville, které se nachází v městě Stellenbosch v Kapském městě v Jižní Africe. Je nejmladším z pěti sourozenců. Elton začal hrát na klavír a kytaru v 10 ti letech v kostele se svým nejstarším bratrem Jonathanem, který byl vedoucím muzikantem. Se zpěvem začal ve 12 ti letech, když ho na základní škole slyšela učitelka zpěvu Dalene Basson zpívat, zatímco trénoval ve škole na klavír. Pozvala ho na konkurz do regionálního pěveckého sboru. Od té doby Elton se zpěvem nikdy neskončil. S dětským Stellenbosh pěveckým sborem cestoval celou Jižní Afrikou a také se zúčastnil vystoupení pro bývalého prezidenta Nelsona Mandelu.

Během studia na škole Luckhoff high school a Cloetesville high, si založil vlastní skupinu s názvem Another Vibe. Se skupinou vystupoval po celém Kapském městě a Johannesburgu na velkých festivalech, modelingových show a na akcích obchodních center. První píseň, kterou sám napsal se jmenovala „Love of my life“ a stala se součástí alba „Music from the Cape Winelands“. Producentem byl holandský producent, zpěvák a textař Jerome Arthur. Alba se prodávala v Hollandsku a v Jižní Africe.

V roce 2004 se Elton zúčastnil soutěže Yamaha Young Talent, kde zvítězil v západní části Kapského města v kategoriích: Autor písní, Klavír a Zpěv. Poté zvítězil v jihoafrickém finále se svou originální písní „Baby love“. Následujícího roku 2005 patřil mezi TOP 5 finalistů soutěže Vodacom/Burger Plusster. Finalisté cestovali spolu s Nicholis Louw a Hi-5 napříč celou Jižní Afrikou. Celá soutěž byla dokumentována v jihoafrických novinách „Die Burger“ a odvysílána na Kyknet Chanel. Tahle zkušenost přinesla Eltonovi značnou publicitu. Poté dostal Elton nabídku práce ve Španělsku, následovala nabídka v Rakousku a Německu.

Momentálně žije v České Republice. Elton pracuje nejen jako zpěvák a pianista, ale rovněž jako hudební producent mnoha žánrů pro nahrávací studia v USA/UK a Austrálii, která se zabývají hudbou pro filmy a reklamy.

V roce 2016 se zúčastnil prestižní soutěže o nejlepšího pianistu. Soutěž "PIANISTA ROKU" se konala v Praze pod záštitou společnosti PETROF. Elly Jay se umístil v TOP 9 nejlepších účastníků.

SLUŽBY

"Elly Jay je skvělý hudebník, vynikající interpret všech žánrů,
a navíc talentovaný improvizátor a charismatický muž."
Ladislav Špaček

FIREMNÍ AKCE

Elly Jay nabízí LIVE hudební doprovod
na formální i neformální část firemní akce.
Hudební produkce je vhodná také
na kongresy, konference, veletrhy,
módní přehlídky, VIP akce, firemní večírky
a jiné společenské události.

Typy hudební produkce

 • Klavírní hudební produkce
  (Pop, Jazz, Swing, Soul, Rock, Evergreens - bohatý repertoár)

 • Hudební produkce - klávesy a zpěv
  (Pop, Jazz, Swing, Soul, Rock, Evergreens - bohatý repertoár)

 • Hudební pěvecká show
  Pěvecká show nejen s hudebním podkladem,
  ale i s hraním na klávesy.

  Show plná největších hitů hudebních velikánů
  jako je Michael Bublé, Elton John, Frank Sinatra,
  Billy Joel, Ray Charles, Stevie Wonder a jiné.

SVATBY

Živá hudba dokreslí jedinečnou
romantickou atmosféru
na Vaší svatbě!

Elly Jay nabízí hudební doprovod ke svatebnímu obřadu
a svatební hostině.Reference


SOUNDCLOUD


AMAZON

Reference
Get In Touch.

Kontaktujte mě

Error boy
Vaše zpráva byla odeslána, děkuji!